Obrazki

WYCIECZKA DO MULTIKINA

Michael” to biografia musicalowa, którą obejrzeli dzisiaj uczniowie w Multikinie we Włocławku. Film opowiada o życiu Michaela Jacksona od czasów Jackson 5, po początki jego solowej kariery. Opowiada o najważniejszych momentach kariery króla popu, który stworzył hity,
w tym „Thriller”, „Bad”, „Billie Jean”, „Beat It”, „Black or White”. Film ukazuje jego ogromną pasję, talent i wielkie osiągnięcia. Dziękujemy
za zorganizowanie wycieczki oraz opiekę nad uczniami
p. Agnieszce Sulkowskiej, p. Alinie Połot oraz p. Zofii Jagiełło. Zachęcamy do obejrzenia tej wspaniałej biografii wybitnego artysty.

WYCIECZKA DO ZOO ORIENTARIUM W ŁODZI

W dniu 20.04.2026 klasa V TR/TŻiUG wybrała się z wychowawczynią p. Ryszardą Grzywaczewską oraz p. Anną Ziółkowską do Łodzi. Celem wycieczki było łódzkie ZOO i Orientarium.
W ostatnim tygodniu nauki nasza młodzież miała okazję spędzić ze sobą trochę więcej czasu, bez książek, celebrując ostatnie wspólne chwile razem. To była doskonała okazja do zacieśnienia więzów przyjaźni, które rodziły się przez ostatnie pięć lat spędzonych w naszej szkole.
Za chwilę uczniowie opuszczą mury szkoły i każdy zapewne pójdzie w swoją stronę, realizować swoje plany i spełniać marzenia. Mamy nadzieję, że to będzie dla nich pamiątka na długie lata, przywołująca piękne wspomnienia szkolnych chwil.

WYCIECZKA-WARTSZATY W INARI SUSHI, KINO HELIOS

Warsztaty w INARI SUSHI w Płocku.

Uczniowie naszej szkoły dowiedzieli się jak prawidłowo wykonać japońskie przysmaki z różnymi dodatkami. Uzyskali wiele cennych
i ciekawych informacji na temat prawidłowego spożywania sushi i serwowania. Spotkanie zakończyło się degustacją sporządzonego sushi przez każdego ucznia.🥢🍜

Dziękujemy bardzo za przekazaną wiedzę, umiejętności, poczęstunek i serdeczną atmosferę.

Następnie uczniowie obejrzeli film Piep*zyć Mickiewicza 3 w kinie Helios. To opowieść o tym, jak trudne staje się dorastanie w świecie, w którym wszystko dzieje się szybciej niż kiedyś. To film o młodych ludziach, którzy żyją między TikTokiem, a maturą i uczą się czym jest dojrzałość.

Wycieczka do Płocka

Dnia 23 stycznia 2026r. na zaproszenie firmy Rolserwis oraz Cnh New Holland Płock nasi uczniowie z technikum rolniczego mogli zobaczyć jak powstają najnowocześniejsze kombajny i prasy marki New Holland. Była to świetna okazja nie tylko do obejrzenia procesu produkcji maszyn rolniczych, ale też do zaobserwowania jak zorganizowany jest proces produkcji i BHP w tak dużej fabryce. Serdecznie dziękujemy organizatorom za umożliwienie odwiedzenia zakładów oraz za ciekawe i interesujące przekazanie wiedzy naszym uczniom.

WYCIECZKA DO TEATRU IMPRESARYJNEGO

WYCIECZKA W RAMACH PROJEKTU ” WYJŚCIE Z KLASĄ „

WYCIECZKA DO ŁODZI NA TARGI NATURA FOOD

TARGI NATURA FOOD w Łodzi.
To jedna z najważniejszych krajowych imprez promująca ekologiczną i tradycyjną żywność.
Nasi uczniowie z opiekunami mieli doskonałą okazję zapoznać się z produktami „free-from”, żywnością ekologiczną, funkcjonalną, prozdrowotną, wegetariańską i wegańską oraz produktami lokalnymi i rzemieślniczymi.
Uczestniczyli także w warsztatach prowadzonych przez p. Damiana Marchlewicza – zwycięzcę IV edycji programu Hell’s Kitchen przygotowując wrapy ekologiczne-fit.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy kulinarne z degustacją: „Łódzkie Hekele czyli aromatyczny tatar ze śledzia z żydowską sznytą” – prezentowane przez p. Mateusz Jakubczak.
„Kluski leniwe jakich nie znacie” – prezentowane przez
p. Gieno Mientkiewicz.
Kolejne warsztaty, w których uczestniczyły nasze uczennice to „Cuda z runa – kreatywne pomysły na owczą wełnę” prowadzone przez p. Marię Kohut.
Udział w tych targach pozwolił wszystkim na zdobycie wielu ciekawych informacji i ciekawostek żywieniowych oraz poznanie nowych, niecodziennych smaków.
Dziękujemy serdecznie organizatorom za możliwość naszego udziału w tym niezwykłym i cennym wydarzeniu.

WYCIECZKA DO TEATRU IMPRESARYJNEGO

Dziękujemy wszystkim za udział i wzorowe zachowanie

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

Akcja „Sprzątanie Świata – Polska” w naszej szkole, w tym roku odbyła się pod hasłem ” W naturę z kulturą”. Jest to ogólnopolska, coroczna inicjatywa ekologiczna, która podnosi świadomość ekologiczną i promuje ideę „nieśmiecenia”. Cieszymy się, że i my wzięliśmy udział w tak ważnej akcji społecznego porządkowania terenów zielonych i miejskich.

WYCIECZKA NA AGRO SHOW

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW Bednary 2025 to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. W tym roku po raz kolejny odwiedzili ją również nasi uczniowie z opiekunami: p. Piotrem Szczepańskim oraz p. Marcinem Kęderem. Na Targach tych prezentowali się producenci, importerzy i dealerzy najnowszych oraz najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Nasi uczniowie mogli też spotkać swoich idoli z tzw. AGRO YOUTUBA.