WYCIECZKA DO MULTIKINA

Michael” to biografia musicalowa, którą obejrzeli dzisiaj uczniowie w Multikinie we Włocławku. Film opowiada o życiu Michaela Jacksona od czasów Jackson 5, po początki jego solowej kariery. Opowiada o najważniejszych momentach kariery króla popu, który stworzył hity,
w tym „Thriller”, „Bad”, „Billie Jean”, „Beat It”, „Black or White”. Film ukazuje jego ogromną pasję, talent i wielkie osiągnięcia. Dziękujemy
za zorganizowanie wycieczki oraz opiekę nad uczniami
p. Agnieszce Sulkowskiej, p. Alinie Połot oraz p. Zofii Jagiełło. Zachęcamy do obejrzenia tej wspaniałej biografii wybitnego artysty.

WYCIECZKA DO ZOO ORIENTARIUM W ŁODZI

W dniu 20.04.2026 klasa V TR/TŻiUG wybrała się z wychowawczynią p. Ryszardą Grzywaczewską oraz p. Anną Ziółkowską do Łodzi. Celem wycieczki było łódzkie ZOO i Orientarium.
W ostatnim tygodniu nauki nasza młodzież miała okazję spędzić ze sobą trochę więcej czasu, bez książek, celebrując ostatnie wspólne chwile razem. To była doskonała okazja do zacieśnienia więzów przyjaźni, które rodziły się przez ostatnie pięć lat spędzonych w naszej szkole.
Za chwilę uczniowie opuszczą mury szkoły i każdy zapewne pójdzie w swoją stronę, realizować swoje plany i spełniać marzenia. Mamy nadzieję, że to będzie dla nich pamiątka na długie lata, przywołująca piękne wspomnienia szkolnych chwil.