W czwartek 22.01.2026r. uczniowie naszej szkoły byli w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku. Obejrzeli spektakl pt.” Chocholi taniec” przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia. Przedstawienie w doskonały sposób ukazywało najważniejsze problemy poruszone w „Weselu” Stanisława Wyspiańskiego.
Gra aktorów, taniec i ludowa muzyka przeniosły widzów do bronowickiej chaty.
Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli spektakl, po którym uczestniczyli w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorów. Mogli również odegrać pod okiem profesjonalistów krótką scenkę.Po wizycie w teatrze uczniowie popisali się swoją sprawnością
i umiejętnościami na lodowisku. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

