W dniu 20.04.2026 klasa V TR/TŻiUG wybrała się z wychowawczynią p. Ryszardą Grzywaczewską oraz p. Anną Ziółkowską do Łodzi. Celem wycieczki było łódzkie ZOO i Orientarium.
W ostatnim tygodniu nauki nasza młodzież miała okazję spędzić ze sobą trochę więcej czasu, bez książek, celebrując ostatnie wspólne chwile razem. To była doskonała okazja do zacieśnienia więzów przyjaźni, które rodziły się przez ostatnie pięć lat spędzonych w naszej szkole.
Za chwilę uczniowie opuszczą mury szkoły i każdy zapewne pójdzie w swoją stronę, realizować swoje plany i spełniać marzenia. Mamy nadzieję, że to będzie dla nich pamiątka na długie lata, przywołująca piękne wspomnienia szkolnych chwil.